Jméno:
Kolik je dva plus tři? (spamová ochrana)

Alena+Honza+Matýsek   
Mila Ivanko, jeste jednou Ti moc dekujeme za doprovod k nasemu nejkrasnejsimu dni. Oba s Honzou jsme se shodli, ze nebyt Tebe, nebyl by pro nas porod tak krasny a nemohli jsme si ho tak "uzit". Strasne moc jsi nam pomohla, udrzet klid a Honzovy nervy na uzde. Vsude vypravim, ze Ty jsi Matejuv andel a to uz se nejspis nikdy nezmeni. Uz ted se na Tebe tesime u dalsiho porodu :-)
Jana a Dalibor   
Milá Ivano, moc vám děkuji za doprovod k mému druhému porodu a za to, že jsem ho mohla prožít a vnímat. I přes určitou bolest, která k porodu patří, jsem dojatá při vzpomínce na něj a mám úžasný pocit, že konečně vše proběhlo tak, jak má. Miminko prospívá, není plačtivé, netrpí separační úzkostí, já bez problémů kojím a sednout po porodu jsem si mohla hned, jak mě přivezli ze sálu na pokoj. Přeji vám mnoho spokojených maminek a spoustu krásných dalších příběhů. Děkuji vám!
Verča   
Moje milá Ivčo, z celého srdce Ti děkuji za podporu u zrození naší Julinky. Pro mne to byl tak obrovsky emotivní zážitek, že až nyní, kdy je Julince 7 měsíců, mohu své pocity z porodu sdílet. Jednalo se již o můj třetí porod a i když jsem sama prošla výcvikem pro duly a k porodu mne doprovázel manžel, tak bez podpory Ivči bych byla u porodu úplně ztracená. Ivča za námi přijela do porodnice v Havlíčkově Brodě, provedla nás celým porodním procesem a díky její přítomnosti se naše Julinka narodila naprosto přirozeným způsobem, bez jakéhokoliv zásahu lékařů. Ivči empatice a citlivost je tak přirozená ... pro mě je to žena s velkým "Ž" a dula s velkým "D". Ivčo děkujeme a přeji každé mamince, aby prožila tak krásný porod jako měla já díky Tvému doprovodu!!!! DÍKY!!!
Mirka   
Milá Ivano, jsem moc ráda,že jste mne doprovázela u mého druhého porodu. Vaše přítomnost mi dodala odvahu a moc mi pomohla při narození našeho Honzíka. Moc si vážím Vaší práce a přeju hodně spokojených maminek a krásných miminek.
Libuška   
Jsem velmi ráda, že jsem měla dulu Ivanu u svého prvního porodu. Její přítomnost mě uklidňovala. Když odcházela porodní asistentka, měla jsem jistotu, že tam je pořád někdo, kdo tomu rozumí a pomůže mi, kdyby bylo třeba. Partner u porodu je také důležitý, ale taky to zažívá poprvé a nemá s tím narozdíl od duly žádné zkušenosti. Ivana mě příjemně masírovala, dodávala odvahu, odhodlání a trpělivost. Takže jsem to nakonec zvládla bez jakýchkoli chemických prostředků proti bolesti. Všechno proběhlo přirozeně. Po porodu si se mnou na sále ještě dlouho povídala, což mi také psychicky pomohlo - uvolnit se a sdílet ten zážitek s někým. Ivana je velmi citlivá a empatická. Pokud budu ještě někdy rodit, určitě budu chtít, aby zase byla u toho.
Petra a Rupik   
Celá naše rodina moc děkuje za Tvoji nepostradatelnou přítomnost u porodu, dobré rady a záchranu před císařem. Díky Tobě nebudu na porod vzpomínat s hrůzou a brzo Tě budeme potřebovat, až vyrobíme Rupikovi bráchu nebo ségru :)
Strana 1| 2| 3| 4| 5| 6|