Jméno:
Kolik je dva plus tři? (spamová ochrana)

Verča   
Moje milá Ivčo, z celého srdce Ti děkuji za podporu u zrození naší Julinky. Pro mne to byl tak obrovsky emotivní zážitek, že až nyní, kdy je Julince 7 měsíců, mohu své pocity z porodu sdílet. Jednalo se již o můj třetí porod a i když jsem sama prošla výcvikem pro duly a k porodu mne doprovázel manžel, tak bez podpory Ivči bych byla u porodu úplně ztracená. Ivča za námi přijela do porodnice v Havlíčkově Brodě, provedla nás celým porodním procesem a díky její přítomnosti se naše Julinka narodila naprosto přirozeným způsobem, bez jakéhokoliv zásahu lékařů. Ivči empatice a citlivost je tak přirozená ... pro mě je to žena s velkým "Ž" a dula s velkým "D". Ivčo děkujeme a přeji každé mamince, aby prožila tak krásný porod jako měla já díky Tvému doprovodu!!!! DÍKY!!!
Mirka   
Milá Ivano, jsem moc ráda,že jste mne doprovázela u mého druhého porodu. Vaše přítomnost mi dodala odvahu a moc mi pomohla při narození našeho Honzíka. Moc si vážím Vaší práce a přeju hodně spokojených maminek a krásných miminek.
Libuška   
Jsem velmi ráda, že jsem měla dulu Ivanu u svého prvního porodu. Její přítomnost mě uklidňovala. Když odcházela porodní asistentka, měla jsem jistotu, že tam je pořád někdo, kdo tomu rozumí a pomůže mi, kdyby bylo třeba. Partner u porodu je také důležitý, ale taky to zažívá poprvé a nemá s tím narozdíl od duly žádné zkušenosti. Ivana mě příjemně masírovala, dodávala odvahu, odhodlání a trpělivost. Takže jsem to nakonec zvládla bez jakýchkoli chemických prostředků proti bolesti. Všechno proběhlo přirozeně. Po porodu si se mnou na sále ještě dlouho povídala, což mi také psychicky pomohlo - uvolnit se a sdílet ten zážitek s někým. Ivana je velmi citlivá a empatická. Pokud budu ještě někdy rodit, určitě budu chtít, aby zase byla u toho.
Petra a Rupik   
Celá naše rodina moc děkuje za Tvoji nepostradatelnou přítomnost u porodu, dobré rady a záchranu před císařem. Díky Tobě nebudu na porod vzpomínat s hrůzou a brzo Tě budeme potřebovat, až vyrobíme Rupikovi bráchu nebo ségru :)
Míša   
Moje nejlepší volba - dula Ivanka Weissová. Před týdnem se nám narodil synek Míša. Využít možnosti účasti Ivanky u porodu bylo . . ŠŤASTNÉ ROZHODNUTÍ. Ne každý muž umí vydržet několik (často mnoho) hodin psychicky podporovat svoji partnerku při takovém štěstí, ale i vypětí, jako je narození miminka. S potřebnou a v pravou chvíli poskytnutou skvělou podporou Ivanky jsem vše zvládla lépe a necítila se v tom sama. IVANKO DĚKUJEME! S láskou Maruška a Míša
Sofinka   
Není to tak dlouho, co jsem si na těchto stránkách našla na paní Ivanu kontakt a oslovila ji. Teď nám leží v postýlce krásné miminko a ona byla u jeho příchodu na svět. První dojem z internetových stránek ani osobního setkání mě nezklamal a já tak mohla mít u nejdůležitějšího dne mého života po boku někoho, komu můžu důvěřovat a kdo mi tento okamžik usnadní a ukáže, jak si ho užít. O porodu jsem sice četla spoustu knížek a viděla pár filmů, ale skutečnost je naprosto jiná. Já měla porod, který mě bolel víc než jsem čekala, trval déle než jsem odhadovala a byl to ještě větší zážitek, než jsem mohla tušit. Paní Ivana vedla mě i mého partnera klidně, nenásilně, dělala přesně to, co jsem potřebovala, aniž bych o to musela žádat a vím, že díky ní jsme všechno zvládli bez potřeby nějakých léků a ,,utěšovadel". Děkuji moc za tuhle zkušenost a kdybych měla to štěstí a čekala opět někdy miminko, určitě jí opět vyhledám!
Strana 1| 2| 3| 4| 5|