Jméno:
Kolik je dva plus tři? (spamová ochrana)

Míša   
Moje nejlepší volba - dula Ivanka Weissová. Před týdnem se nám narodil synek Míša. Využít možnosti účasti Ivanky u porodu bylo . . ŠŤASTNÉ ROZHODNUTÍ. Ne každý muž umí vydržet několik (často mnoho) hodin psychicky podporovat svoji partnerku při takovém štěstí, ale i vypětí, jako je narození miminka. S potřebnou a v pravou chvíli poskytnutou skvělou podporou Ivanky jsem vše zvládla lépe a necítila se v tom sama. IVANKO DĚKUJEME! S láskou Maruška a Míša
Sofinka   
Není to tak dlouho, co jsem si na těchto stránkách našla na paní Ivanu kontakt a oslovila ji. Teď nám leží v postýlce krásné miminko a ona byla u jeho příchodu na svět. První dojem z internetových stránek ani osobního setkání mě nezklamal a já tak mohla mít u nejdůležitějšího dne mého života po boku někoho, komu můžu důvěřovat a kdo mi tento okamžik usnadní a ukáže, jak si ho užít. O porodu jsem sice četla spoustu knížek a viděla pár filmů, ale skutečnost je naprosto jiná. Já měla porod, který mě bolel víc než jsem čekala, trval déle než jsem odhadovala a byl to ještě větší zážitek, než jsem mohla tušit. Paní Ivana vedla mě i mého partnera klidně, nenásilně, dělala přesně to, co jsem potřebovala, aniž bych o to musela žádat a vím, že díky ní jsme všechno zvládli bez potřeby nějakých léků a ,,utěšovadel". Děkuji moc za tuhle zkušenost a kdybych měla to štěstí a čekala opět někdy miminko, určitě jí opět vyhledám!
Pavlina Ohmanova   
Dobry den, s dvoumesicnim zpozdenim bych Vam, Ivo, chtela moc podekovat za doprovod k druhemu porodu, diky Vam bylo vse jednodussi a hlavne prijemnejsi - v ramci moznosti. Mate pro toto povolani vlohy, jste trpeliva a mila, a mate vzdy spravna slova i v tezkych chvilich. Adam roste a prospiva, a myslim, ze je tak hodny i diky celkem pohodovemu porodu, tedy i diky Vam. Dekuji! Pavlina a Adamek Ohman
Káťa B.   
Milá Ivčo, máš moc krásný stránky, přeju Ti do Tvého dulího působení hodně spokojených maminek a o to nemám strach, Tvoje přítomnost hřeje jak letní slunce. Opatruj se!!
Šárka   
Ahoj Ivčo, moc hezký stránky. Přeji ti hodně spokojených maminek a miminek...
Ivana   
Moc Vás zdravím a vzpomínám na Vás. Doufám, že se máte dobře. Jinak jsem Vám chtěla napsat, že jste úžasná dula a moc si vážím toho co děláte - a nejen pomoci pro mě a naši rodinku- ale obecně. Asi už na Vás nikdy v životě nezapomenem. Budu moc ráda, když Vám někdy představím naší malou Štěpánku a Štěpánce její tetu dulu Ivu.Jinak máte moc hezké stránky- ty obrázky dětí jsou nádherné! Moc Vás všichni zdravíme.
Strana 1| 2| 3| 4| 5| 6|