Jméno:
Kolik je dva plus tři? (spamová ochrana)

Pavlina Ohmanova   
Dobry den, s dvoumesicnim zpozdenim bych Vam, Ivo, chtela moc podekovat za doprovod k druhemu porodu, diky Vam bylo vse jednodussi a hlavne prijemnejsi - v ramci moznosti. Mate pro toto povolani vlohy, jste trpeliva a mila, a mate vzdy spravna slova i v tezkych chvilich. Adam roste a prospiva, a myslim, ze je tak hodny i diky celkem pohodovemu porodu, tedy i diky Vam. Dekuji! Pavlina a Adamek Ohman
Káťa B.   
Milá Ivčo, máš moc krásný stránky, přeju Ti do Tvého dulího působení hodně spokojených maminek a o to nemám strach, Tvoje přítomnost hřeje jak letní slunce. Opatruj se!!
Šárka   
Ahoj Ivčo, moc hezký stránky. Přeji ti hodně spokojených maminek a miminek...
Ivana   
Moc Vás zdravím a vzpomínám na Vás. Doufám, že se máte dobře. Jinak jsem Vám chtěla napsat, že jste úžasná dula a moc si vážím toho co děláte - a nejen pomoci pro mě a naši rodinku- ale obecně. Asi už na Vás nikdy v životě nezapomenem. Budu moc ráda, když Vám někdy představím naší malou Štěpánku a Štěpánce její tetu dulu Ivu.Jinak máte moc hezké stránky- ty obrázky dětí jsou nádherné! Moc Vás všichni zdravíme.
Simona   
Mila Ivanko,sedim ted s nasi Barunkou a vzpominam na porod. Jeste jednou diky moc za podporu a tolik potrebne rady.Kez by mely vsechny zeny takovou moznost.
Petra   
Ahoj Ivčo,přeju ti hodně štěstí,hodně narozených dětí........,stránky se ti povedly...
Strana 1| 2| 3| 4| 5|