Jméno:
Kolik je dva plus tři? (spamová ochrana)

Alice, Samuel, Anička a Gedeon   
Paní Ivana je velmi příjemně mile a upřímně naladěná na člověka, a pokud bych ještě někdy rodila, určitě budu kontaktovat právě jí. A stejně tak doporučovat dál. Alice
Pavlína, Iveta a Rozárka, březen 2019   
Od začátku jsem věděla, že bych chtěla u porodu dulu. Trochu jsem se obávala toho, že se v tak intimní chvíli otevřu před někým úplně cizím. Ivanu jsem si vybrala úplně intuitivně na stránkách asociace a už při prvním setkání jsem měla pocit, jako bych seděla u kávy třeba se svou maminkou. Takový pocit jistoty jsem s Ivanou cítila. Ivana byla ochotná kdykoli poradit, trpělivě všechno vysvětlit a s opravdovým respektem a zájmem poslouchat má přání a otázky. I přes opravdu dlouhou první dobu porodní byla Ivana vždy na telefonu a trpělivě s námi čekala na "rozjezd" a poskytovala nám velké dávky podpory i v nelidské noční hodiny. :)) I když nakonec porod samotný nedopadl podle našich představ, jsem si jistá, že nemít Ivanu, jak se říká, za zády, měla bych na něj daleko horší vzpomínky. Takto mohu s čistým svědomím říci, že se dělalo, co se dalo a mohlo se tak dít s jistotou a beze strachu, protože Ivana vše v klidu vysvětlila, poradila, ujistila. Pokud ještě váháte, zda si vůbec dulu s sebou do porodnice vzít, neváhejte, stojí to za to. Ivanko, ještě jednou Vám děkujeme, jsem vděčná, kolik respektu a milosti se nám na té naší společné cestě z Vaší strany dostalo. Kdyby se všichni lidé na světě k sobě chovali tak, jak Vy s láskou přistupujete ke svým klientkám, bylo by nám na té naší zemi krásně ❤ S úctou a díky Pavlína
Marianna, Robert a Viktůrek, Podolí leden 2019   
Na Ivanu jsem dostala kontekt od kamarádky, která rodila rok přede mnou. Nejprve jsme se s Ivanou setkaly jen my dvě a já věděla, že jí chci, před porodem ještě přišla k nám, aby ji poznal i partner a povídala nám o porodu, o fázích porodu, co kdy je vhodné a tak dále. Oba jsme z ní byli nadšní a věděli, že ji chceme u porodu. U Porodu jsem měla jak partnera, tak Ivanu a nikdy bych neměnila. Nedokážu si to představit jinak. Jen díky nim pro mne porod proběhl tak jak proběhl a já jsem z toho moc šťastná. Ivana je pozitivní, empatická, vyrovnaná a velice klidná a člověk se s ní cítí velice přirozeně. Zároveň se ale dokáže být a hájit vaše přání. I po porodu jsem se na ni již několikrát obrátila pro radu, protože je to člověk, kterému velmi důvěřuji a velmi si ho vážím. Pokud ješte budu mít miminko, rozhodně u porodu opět Ivanu budu chtít a doufám, že ona bude ochotná mne opět doprovodit. Ivanu všem maminkám i tatínkům naprosto bezmezně doporučuju!! Ivano, já, Robert i Vikísek Vám moc děkujeme!!
Irena, Jirka a Míša, Apolinář říjen 2018   
Na paní Ivanu jsme dostali doporučení od kamarádky-duly a byli jsme moc spokojení. I když jsme měli od počátku plánovaný císař, byla vždy k dispozici pro dobré slovo a radu. Velmi oceňuji její jemnost, pochopení a vlídný přístup, má přímo uklidňující energii:-). Pomohla nám narychlo vybrat paní, která zpracovala placentu do kapslí. Za nás vřele doporučuji ostatním maminkám.
Zuzana, Honza a Ondrášek | Podolí, říjen 2018   
Milá Ivano, moc bysme Vám chtěli s Honzou ještě jednou poděkovat za skvělou podporu u porodu Ondráška, který je od narození moc hodné miminko určitě i proto, že se narodil v klidu a pohodě. Na Ivanu jsme dostali doporučení od kamarádky a po první schůzce jsem byla nadšená z pozitivní energie a klidu, který Ivana vyzařuje. Naprosto mně seděl její přístup, kdy víru v přirozený porod kombinuje s respektem k lékařskému personálu. Díky její přítomnosti u porodu jsem ani na chvíli nepřemýšlela, že bych požádala o jakékoliv umělé zásahy do porodu. Věděla jsem, že všechno probíhá, jak má, a není důvod do toho zasahovat. Kdybysme na sále byli sami, vůbec bych nevěděla, jak si poradit s poměrně silnými kontrakcemi, možná bych sáhla po úlevových lécích a porod se mohl začít vyvíjet úplně jinak. Ivanina přítomnost mně dodávala jistotu, že je tam s námi někdo, kdo ví, co se v danou chvíli děje a dokáže na rozdíl od nás posoudit, jestli je to v pořádku nebo ne. Díky tomu všemu mám na porod moc hezkou vzpomínku a už navždycky to bude nejkrásnější moment mého života. Ivano, moc děkujeme a doufáme, že s námi jednou budete u narození našeho příštího zázraku :-)
Jana a Matýsek, Krč listopad 2017   
Vybrala jsem si paní Ivanu i díky těmto stránkám a komentářům od maminek a musím sem také jeden za sebe připojit. Po prvním porodu, který skončil akutním císařským řezem, těžkou adaptací a poporodními depresemi kdy jsem ke své dceři jen těžko hledala nějaký vztah, rozhodla jsem se druhý porod zkusit pojmout jinak a nechat si pomoci. Manžel se rozhodl být se starší dcerou “až to přijde” a i já cítila, že vedle sebe potřebuji spíše ženskou sílu a pomoc někoho zkušeného kdo zachová klid, nebude se o mě tak bát a bude vědět jak pomoci/ulevit. Musím říct, že jsem za to rozhodnutí ráda a díky Ivaně, která byla skvělá a byla mi obrovskou oporou, jsem zvládla druhý porod přirozenou cestou. Nebylo to jednoduché a bez Vás bychom to dost možná nezvládli-moc děkujeme!
Strana 1| 2| 3| 4| 5| 6|